Bayilik

View the embedded image gallery online at:
http://www.elitays.com/bayilik#sigProGalleria9ad485a202


Bayimiz Olmanın Avantajları

NEDEN ELİT AJANS BAYİSİ OLMALISIN?

ÇÜNKÜ ‘BİZ’ KAZANDIRAN FIRSATLAR SUNUYORUZ. Elit Ajansın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli vardır. Sürekli büyüyen pazarımızla sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Bayilerimizle daha önce analizi gerçekleşen bilgilerimizi paylaşıyoruz. Üretim, tasarım, imalat, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi uygun fiyatlarla bayilerine sunmaya devam ediyor.

ÇÜNKÜ ‘BİZ’ PROFOSYONEL EĞİTİM DESTEĞİ VERİYORUZ. Ailemize bayii olarak katılacak iş ortağı adaylarımız ürün ve hizmetlerimizle ilgili uzman ekibimizden özel eğitimler almaktadır. Bu süreçte işe bakış felsefemizi, ofis içi operasyonlarımızı, standartlarımızı, üretim ve imalat sürecimizi ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Eğitimi başarıyla tamamlayan bayilerimiz ofislerini açtıklarında gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olarak Elit Ajans’ın başarısına ortak olurlar.

ÇÜNKÜ ‘BİZ’ SÜREKLİ REKLAM VE PAZARLAMA DESTEĞİ SAĞLIYORUZ. Elit Ajans olarak internet sistemimizden, genel sistemlerimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan satışınızı kolaylaştıracak, sizi bölgenize tanıtacak reklamlarınızla sürekli yanınızda olarak pazarlama da başarılı olmanızı sağlıyoruz.

ÇÜNKÜ ‘BİZ’ OPERASYON DESTEĞİMİZLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ. Ofisinizin açılışı ile birlikte sizin bayiinizden sorumlu bir danışmana sahip oluyorsunuz ve bu danışman şubenizle ilgili tüm süreçleri takip edip, sistemin sorunsuz işlemesini takip ediyor.

Kendi İşinize Sahip Olun

DEĞERLİ YATIRIMCI ADAYIMIZ;

Öncelikle Elit Ajans bayi adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Elit Ajans olarak “ Reklam sektöründe lider bir marka olmak “ vizyonuyla çıktığımız yolda, kısa sürede yüzlerce kişiye ulaştık ve görüşmeler sağladık.

Sizde eğer; Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız;
Bayilerimizden beklentilerimiz, işe yeterince ve verimli zaman ayırması kendi enerjilerini satış ağına aktarmaları ve müşterilerle iyi iletişim kurmalarıdır.

‘Ben bu işi bilmiyorum!!! Nasıl yaparım ?’ endişesi taşıyorsanız;
Bayilerimiz hem Elit Ajans işletim standartlarını, ürünlerini, üretim ve imalat süreçlerini hem de Elit Ajansın koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için 3 günlük bir eğitim programına tabi tutulacaklardır. Bu eğitim deki konaklama masrafları Şirket tarafından karşılanacaktır. Böylece işletmecilerimiz hiç bilmedikleri bir işe yüksek motivasyon ile reklam ve pazarlama konularında tecrübeli bir şekilde işe başlayacaklardır.

Müşteri odaklı iseniz;
Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyaç vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında müşteri odaklı olmalıyız.

Tüm taleplerinizin karşılanmasını istiyorsanız;
Elit Ajans bayilerinden sadece ürün ve hizmetlerinin satışı ve teslimatı aşamasında beklenti içerisindedir. Tasarım, yazılım, üretim, imalat ve kargo süreçlerinin tamamı Elit Ajans bünyesinde organize edilecektir.BAYİLİK BAŞVURU FORMU
"çok yoğunum, işlerden zaman kalmıyor, toplantım var, vaktim yok diyorsanız bırakın sosyal medyanızı biz yönetelim.."